Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Ride for Rugutė

&

Cook for Rugutė

Tryms kolegoms , John Gwilliams, Alan Quinlan ir Nick Mile iš Jungtinės Karalystės Barclays“ įmonės, lankantis Lietuvoje darbo reikalais, laisvu nuo kasdieninių darbų metu kilo nuostabi, daug jėgų ir ryžto reikalaujanti idėja – surengti žygį dviračiais per Lietuvą, kurio tikslas būtų ne tik įveikti 650 kilometrų minant pedalus, užmegzti ryšius tarp dviejų šalių, bet ir stabtelint Širvintose, Panevėžyje, Radviliškyje, Šiauliuose, Tauragėje ir Kaune aplankyti šiuose miestuose gyvenančius fondo „Rugutė“ globojamus vaikus.

Bėgant metams renginį „Ride for Rugutė“ papildė akcija „Cook for Rugutė“, kurios metu visi kviečiami vaišintis įvairių šalių virtuvių patiekalais.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.