Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kviečia „Dviračių žygis „Rugutei“ 2014“

Šių metų gegužės 22–24 d. vyks tradicinio „Dviračių žygio „Rugutei 2014“ renginiai.

2011 ir 2012 metais vykusių pirmųjų žygių dalyviai įveikė šimtus kilometrų, lankydami įvairiose Lietuvos vietovėse gyvenančius fondo „Rugutė“ globojamus vaikus. Abu šie žygiai per Lietuvą dviratininkams buvo didelis iššūkis, nes pasirinkti maršrutai reikalavo išankstinio pasiruošimo ir fizinės ištvermės.

2013 metais dviračių žygiui pasirinktas trumpesnis ir daugeliui įveikiamas maršrutas nuo Vilniaus iki Trakų. Šį 45 km maršrutą nuspręsta pakartoti ir šiemet.

Šių metų dviračių žygiui skirtus renginius pradės „Įvairių šalių virtuvių mugė“, kuri vyks gegužės 22 d. 18.00 val. prie verslo centro „Green Hall“ (Upės g. 21, Vilnius). Mugėje dalyvaus ir labdaros ir parmos fondas „Rugutė“. Visos už mugės metu parduotus valgius surinktos lėšos bus skirtos „Rugutės“ vaikams paremti. Kviečiame mugę aplankyti visus, smalsaujančius paragauti skirtingų pasaulio šalių valgių!

Gegužės 24 d. 10.00 val. „Dviračių žygio „Rugutei“ 2014“ dalyviai startuos prie verslo centro „Green Hall“ (Upės g. 21, Vilnius) pagrindiniam žygiui nuo Vilniaus iki Trakų (atstumas – apie 45 km). Finišas – laisvalaikio ir verslo centre „Kempingas Slėnyje“ (Slėnio g. 1, Trakai). Žygio maršrutas drieksis ir miesto gatvėmis, ir miško takais (renginio organizatoriai pažada, kad šiemet bus išvengta varginančios 3 km atkarpos neišgrįstu keliu), ir pro vaizdingas vietoves.

Papildoma informacija:

Dalyviams, priklausomai nuo jiems patogiausio važiavimo greičio, bus galima rinktis vieną iš trijų (Sports/Fitness/Relax) grupių.

Kelią rodys tam specialiai pasirengę vedliai.

Organizatoriai numato porą sustojimų poilsiui ir pasistiprinimui.

Dviratininkų saugumą užtikrins lydintis autobusiukas.

Dviratininkams nereikės gabentis su savimi savo daiktų – visi asmeniniai daiktai bus pristatyti į finišo vietą.

Gegužės 24 d. 17.00 val. laisvalaikio ir verslo centre „Kempingas Slėnyje“ (Trakai) visus kartu praleisti laiką pakvies vakaro programa (vakarienė, poilsis ir pramogos).

Kviečiame onkologine liga sirgusius (sergančius) vaikus ir jų šeimų narius gegužės 22–24 dienomis prisijungti prie šios gražios akcijos – minant dviračio pedalus pajusti bendrumo jausmą ir prasmingai praleisti laiką su žmonėmis, dovanojančiais dėmesį sergantiems vaikams.

Taip pat kviečiame dalyvauti visus dviračių sporto entuziastus, kuriems nesvetimos paramos idėjos! Jei

Jūsų šeima mėgsta aktyvų poilsį ir Jus sudomino šis kvietimas, susisiekite su mumis el. paštu info@rugute.lt ar telefonu +37062069665

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums