Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Įvykiai

Draugystės tiltai

Švedija-Lietuva

Džiaugiamės 2007 – aisiais užsimezgusiu šiltu ryšiu su švedu Bengt Nilsson, per Kalėdas mūsų Kapitonus džiuginančiu dovanėlėmis, suorganizavusiu lietuvių kelionę į „Džiaugsmo šventę“ Švedijoje ir įrodžiusiu, kad tikrajam nuoširdumui, meilei ir rūpesčiui visiškai nesvarbus atstumas, skirtingos tradicijos ir kultūros.

2007 metais užsimezgusi draugystė tarp onkologinius ligoniukus globojančio fondo „Rugutė“ ir Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijos tęsiasi iki šiol.

Norime pasidžiaugti sėkmingai nutiestu draugystės tiltu su dar viena draugiška kaimynine valstybe – Lenkija.

2015 m. pradžioje fondas mielai priėmė Jurgos ir Fredrik Gotlund pasiūlymą du kartus per metus fondo globojamiems vaikams suteikti savaitės poilsį jų nuostabioje Can Fanals viloje Maljorkoje.

2006 metais „Rugutės“ fondas gavo nuostabų LOSEV fondo kvietimą – atsiųsti vieną ligoniuką, kartu su mama, dalyvauti Tarptautinėje vaikų, sergančių leukemija, savaitėje, organizuojamoje Turkijoje

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.