Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Baigėsi „Dviračių žygio „Rugutei“ 2014“ renginiai

Šių metų gegužės 22–24 dienomis vyko tradicinio „Dviračių žygio „Rugutei“ 2014“ („Ride for Rugute 2014“) renginiai.

Pasistiprinę „Įvairių šalių virtuvių mugėje“, kuri davė puikų startą dviračių žygiui, 110 vienos kompanijos darbuotojų su savo šeimomis numynė 45 km nuo Vilniaus iki Trakų. Savo jėgas dviratininkai suvienijo tam, kad paremtų vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis.

Šių labdaringų renginių metu buvo surinkta 11 387,93 Lt suma, kurią dviračių žygio organizatoriai dar padvigubins. Visi surinkti pinigai skiriami labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

„Dviračių žygio „Rugutei“ 2014“ dalyviai ir organizatoriai dalijasi savo mintimis ir įspūdžiais:

„Dviračių žygio „Rugutei“ 2014“ dalyviai ir organizatoriai dalijasi savo mintimis ir įspūdžiais:
Arnas
Skaityti daugiau

„Ride for Rugute“ – tai idėja, kurią įgyvendiname ne tik dėl savo sveiko gyvenimo būdo, kolegų ir t.t., o taip pat dėl pačių geriausių žmonių ir dėl mūsų ateities – vaikų. Tikiu, kad jie užaugs tvirti ir dar ne vieną kalną ateityje nuvers! 🙂 Linkiu jiems daug sveikatos, sportinių (ir ne tik) pasiekimų ateityje!

Buvo super, dalyvavau pirmą kartą, vedžiau grupę, buvau atsakingas, nesigailiu nė vieno numinto kilometro tiek per treniruotes, tiek pačio žygio metu. Man tai – sportas, aistra, dėl kurios smagu gyventi. Smagu buvo matyti, kaip draugai ir kolegos renginio metu viską darė su šypsena! 🙂

Vitas
Skaityti daugiau

Yra dalykų, kurių paprastai nenusakysi. „Organizuojuosi“ savo žmonos ir vaikų atminimui, nes mes taip darėm ir tai teikė daug džiaugsmo. Taip ir darysiu toliau, kai tik galėsiu. Ir dėl to, kad smagu su kolegomis sukurti smagų ir gražų bei reikalingą renginį, smagu su visais pabūti ir labai šaunu minti dviračiais. Parama labdarai per sveikatinimą – nuostabi mintis, mano manymu! 😉

Dviračių žygis „Rugutei“ reiškia puikią galimybę padėti tiems, kam labai to reikia ir padėti sau ir aplinkiniams, kviečiant juos būti kartu, būti kartu sveikai ir nuotaikingai.

Nuostabi atmosfera, šaunūs kolegos „organizatoriai“ ir nepaprastai smagūs dalyviai bei PUIKUS RENGINYS!

Diana
Skaityti daugiau

Pirmą kartą renginyje „Ride For Rugute“ dalyvavau, kai dar nebuvau šios kompanijos darbuotoja ir jau tada buvau sužavėta šio renginio unikalumo bei prasmės, kuri galbūt ir ne kiekvienam žinoma. Todėl, vos tik tapau šios kompanijos darbuotoja, įsitraukiau į šio renginio organizavimą, kad pamatyčiau jo planavimą iš vidaus. Renginio organizatorių pasitikėjimas savimi ir entuziazmas įkvėpė mane prisidėti kaip galima daugiau prie savanoriškos veiklos, „Rugutės“ žinomumo ir dėmesingumo jai didinimo mūsų visuomenėje.

„Ride For Rugute“ yra labdaros renginys, organizuojamas kompanijos darbuotojų iniciatyva laisvu nuo darbo laiku ir net darbo metu. Jeigu galima savo paprastais veiksmais prisidedant padėti ir palengvinti sergančių vaikų gyvenimą, tai ne tik galima, bet ir reikia tai daryti.

Viskas buvo puiku, tik vienintelis minusas, kad būnant renginio organizatore, labai mažai tenka pasidžiaugti pačiu renginiu ir asmeniškai man norėtųsi daugiau kontakto su „Rugutės“ organizacija, kurio neturėjau visiškai.

Eglė
Skaityti daugiau

Dviračių žygis „Rugutei“ – pats geriausias metų renginys. Ir ne tik todėl, kad pati prisidedu prie jo organizavimo!

Natalija
Skaityti daugiau

Aš prisijungiau prie komandos bandomųjų važiavimų į Trakus metu. Buvau pakviesta tapti Maršale ir taip žingsnis po žingsnio įsitraukiau į vis daugiau veiklų. Sunku neįsitraukti, jaučiant ir matant visą atmosferą ir entuziazmą organizatorių susitikimuose.

Aš tvirtai tikiu, kad nėra nieko neįmanomo komandai, kurią jungia vienas tikslas, ypač, kai tai yra kilnus tikslas. Man asmeniškai šitas tikslas yra: „Mes galime sudrebinti pasaulį gerąja prasme“. Be to, šiuo metu vienas man artimas žmogus kovoja su vėžiu, taigi ši liga man nesvetima.

Didžiavausi matydama, kiek daug žmonių prisijungė ir palaikė šį renginį. Buvau labai įkvėpta komandos dvasios ir aibės visų idėjų ir užsiėmimų renginio metu.

Iš visos širdies dėkojame „Dviračių žygio „Rugutei“ 2014“
iniciatoriams, organizatoriams ir dalyviams
už nuostabią gerumo tradiciją, kuri jau ketvirtus metus iš eilės
sustiprina mūsų pajėgas kovoje su onkologinėmis vaikų ligomis.
Būkite stiprūs, sveiki ir laimingi!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums