Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vėl kviečia dviračių žygis „Ride for Rugute“!

Nekantraujame pranešti: ilgamečiai vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, draugai – „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje darbuotojai jau net septintąjį kartą kviečia minti dviračių pedalus, palaikyti mažuosius ir prisidėti prie efektyvesnio mažųjų onkologinių ligonių gydymo, suteikiančio stipresnę viltį pasveikti.

Šių metų renginys – „Ride for Rugute“ vyks gegužės 27 d. 10.00 val. dalyviai startuos prie verslo centro „Green Hall“ (Upės g. 21) ir mins nuo Vilniaus iki Akmenos ežero paplūdimio. Žygio trasa vingiuos per vaizdingas apylinkes. Lauks du sustojimai, kur bus galima atsigaivinti ir užkąsti vaisių.

Kviečiu prisiminti John Gwilliams, akcijos „Ride for Rugute “ pradininko, pasakojimą, kaip prieš septynerius metus kilo šio renginio idėja:

„Apie „Rugutę“ sužinojau 2009-ųjų vasarą. Dirbau Barclays banke ir lankiausi Vilniuje – tuo metu rinkome lietuviškąją Barclays darbuotojų komandą. Lietuvių komanda man padarė tokį gerą įspūdį, kad panorau suorganizuoti renginį, kuris suvienytų abi – britų ir lietuvių – komandas. Sugalvojau surengti paramos rinkimo akciją, skirtą vietinei labdaros organizacijai paremti, ir paprašiau lietuvių kolegų, kad informuotų mane apie tokias organizacijas Lietuvoje. Jie mane supažindino su „Rugute“ ir jos vykdoma veikla.

Pradžioje apie „Rugutę“ žinojau labai mažai. Šią organizaciją pasirinkau, nes man atrodė, jog ji puikiai vykdo savo veiklą. Po mūsų pirmo susitikimo su Edita 2010-aisiais („Dviračių žygio Rugutei“ metu) supratau, kiek gerų darbų daro šis fondas, ir kiek daug naudos vaikams duoda Editos ir jos komandos pastangos. Susitikimai su pačiais vaikais man padėjo suvokti, kokia neįkainojama „Rugutės“ teikiama parama. Tai mane paskatino paramos akciją paversti tęstiniu projektu.“

Ateikite, atsiveskite draugų, kuriems nesvetimos paramos idėjos ir
drauge susitelkime vardan sunkiai sergančių Lietuvos vaikų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums