Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Įvyko šeštasis dviračių žygis „Ride for Rugutė“

Vis dar jaučiame šilumą ir rūpestingumą, kurį kasmet suteikia dviračių žygio „Ride for Rugute“ renginiai. Šis mažųjų ligoniukų palaikymo žygis vyko jau šeštus metus iš eilės. Šiemet jis tapo „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje (Barclays Group Operations Lithuania) metinio renginio dalimi.

Būrys dviratininkų nepabūgo ištvermės iššūkio ir mynė dviračių pedalus iš Vilniaus į Trakus. Gražioje vietoje ant ežero kranto vyko šventė. Visi norintys galėjo prisidėti prie „Palankaus vėjo malūnėlių“ idėjos ir tapyti malūnėlių kotelius.

Renginio metu projektui „Genetiniai tyrimai tikslingesniam ir efektyvesniam kiekvieno mažojo paciento gydymu“ buvo surinkti 2257 eurai, kurie dar bus padvigubinti.

Trečius metus kartu su „Ride for Rugutė“ vyksta akcija „Cook for Rugutė“, kurios metu visi kviečiami vaišintis įvairių šalių virtuvių patiekalais. Šiais metais „Cook for Rugutė“ vyko gegužės 26 d.

Dėkojame „Dviračių žygio „Rugutei“ 2016“ iniciatoriams, organizatoriams ir dalyviams už žygį, kuris šeštą kartą atnešė džiaugsmo onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Didžiuojamės Jūsų stiprybe ir ištverme!

Ačiū, kad drauge esate vaikams, su vaikais ir dėl vaikų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums