Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Įvyko „Dviračių žygis „Rugutei“ 2015“

2015 m. gegužės 28–30 dienomis vyko tradicinis „Dviračių žygis „Rugutei“ 2015“.

Puikų startą šiam kasmetiniam žygiui davė gegužės 28 d. prie verslo centrų „Green Hall“ ir „Gama“ suorganizuota „Įvairių šalių virtuvių mugė 2015“, kurios dalyviai, pirkę valgius ir gėrimus, turėjo galimybę paremti „Rugutės“ fondą.

Gegužės 30 d. žygio dalyviai sėdo ant dviračių ir, pasiskirstę į tris grupes pagal fizinį pasirengimą, mynė 45 km atstumą nuo Vilniaus iki Trakų.

Sėkmingai finišavę laisvalaikio ir verslo centre „Kempingas Slėnyje“, dviratininkai ilsėjosi ir pramogavo, o kartu su jais puikiai laiką leido ir jų palaikymo komanda: važinėjosi riedžiais, pūtė muilo burbulus, piešė ant veidukų vaikams ir turėjo galimybę išmėginti jėgas sumo imtynėse. „Rugutės“ fondas visus pakvietė drauge nutapyti „Palankaus vėjo malūnėlių“ kotelių.

Nugirdome keletą „Dviračių žygio „Rugutei“ 2015“ dalyvių minčių:

– Nusprendžiau dalyvauti šiame renginyje, nes mėgstu veikti ką nors ypatinga, mėgstu sportą ir sveiką gyvenseną. Esu labai laimingas, kad galėjome paremti vaikus, dėl kurių ir vyko šis žygis.

– Man patinka važinėtis dviračiu ir patinka pati renginio idėja. Kartą prisijungęs negali sustot. 🙂

– Tai puiki tradicija, kurios būtina laikytis.

Dėkojame „Dviračių žygio „Rugutei“ 2015“ iniciatoriams, organizatoriams ir dalyviams už nepaprastą žygį, kuris jau penktą kartą atnešė džiaugsmo onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Didžiuojamės Jūsų stiprybe ir ištverme. Jūs – patys šauniausi!

Renginių metu „Rugutei“ iš viso buvo surinkta 3 662,30 Eur paramos, kurią panaudojome nupirkdami Gabijai valstybės nekompensuojamus medikametus Avastin.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums