Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Draugystės tiltas Švedija – Lietuva

Gruodžio 11-13 dienomis sulaukėme ypatingų svečių – tęsdami draugystės tiltą Švedija – Lietuva į Vilnių atvyko švedų Nykštukai. Jie, kaip ir kasmet prieš šv. Kalėdas, atvežė su geriausiais linkėjimais švedų moksleivių paruoštas kalėdines dovanėles Lietuvos ligoniukams.

Dėl paskelbtos gripo epidemijos šį kartą negalėję aplankyti mažųjų pacientų ligoninėse, Nykštukai padovanojo ypatingą dovaną dviems ligoniukams – Aistei ir Lukui. Pasipuošę, spinduliuojantys gerą nuotaiką ir leisdami pajusti artėjančias šventes, švedų Nykštukai apsilankė jų namuose.

Na, o likusias dovanėles švedų komanda trumpam paliko „Rugutės Namuose“. Pažadėjome jiems – būtinai perduosime jas ligoninėse besigydantiems vaikams pasibaigus gripo epidemijai, dovanėlės taip pat pasieks vaikus „Rugutės“ Nykštukų „Kalėdinės kelionės“ metu.

Taip pat džiaugiamės turėję galimybę draugams iš Švedijos parodyti dalelę Lietuvos – Trakus, Kernavę ir Vilniaus senamiestį. Svečiai liko sužavėti aplankytomis vietomis ir pažadėjo būtinai dar sugrįžti į Lietuvą.

Tariame nuoširdžiausią ačiū Bengtui Nilsson už puoselėjamą Draugystės tiltą Švedija – Lietuva ir nesibaigiantį troškimą teikti džiaugsmą ir beribę Viltį piktybinėmis ligomis sergantiems vaikams bei jų artimiesiems.

Ypatingai dėkojame švedų komandai – Stefanui, Lenai, Magnus, Larrsonui ir Hannai – už atvežtą šilumą mažiesiems Kovotojams.

Perduodame šilčiausią padėką moksleiviams iš Švedijos, su didele meile ruošusiems dovanėles ligoniukams, ir visiems prie akcijos prisidėjusiems žmonėms.

Dėkojame Stefanui Espersson už piniginę paramą, taip pat Švedijoje vykusio „Džiaugsmo turnyro“ organizatoriams ir dalyviams už surinktas lėšas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams iš Lietuvos.

Ačiū VšĮ „Žaismė“ ir gidams Laurynui bei Vilmai už ekskursijas svečiams.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums