Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Draugystės tiltas Švedija – Lietuva

Tik prasidėjus žiemai ir pajutus, kad artėja visų vaikų taip ypatingai laukiamos Kalėdos, pasveikinti mažuosius Kovotojus ir palinkėti gražaus, šilto ir jaukaus švenčių laukimo atskubėjo Kalėdų nykštukai iš Švedijos.

Švedas Bengt Nillson, pernai sveikinęs ligoniukus Kalėdų proga, vėliau pakvietęs juos atskristi į jo organizuojamą „Džiaugsmo šventę“ Švedijoje, šiemet prieš šventes ir vėl nepamiršo sergančių vaikučių. Šypsenas mažiesiems Kovotojams, kaip ir pernai, dovanojo Švedijos moksleivių su begaline meile, rūpesčiu ir linkėjimais pasveikti paruoštos dovanėlės. Ligoniukai taip pat gavo įvairių staigmenų pilnas kuprines.

Šias dovanėles su šypsenomis gruodžio 6 d. Kaune, o gruodžio 7 d. Vilniuje vaikams dalino iš Švedijos atvykusios dvi moksleivės ir mokytoja. Jos ne tik įteikė vaikams dovanėles, bet kartu su jais dainavo, žaidė – taip dar kartą parodydamos, kad skirtingos kalbos yra visiškai nesvarbios tada, kai kalbasi širdys.

Svečiai iš Švedijos mūsų ligoniukams dovanojo ne tik šypsenas, bet ir begalinį gerumą, dėmesį, draugystę. Be galo džiaugiamės, kad norėdami atsidėkoti jiems už parodytą dėmesį vaikams, turėjome galimybę juos supažindinti su Vilniumi – parodyti jiems gražiausias senamiesčio vietas, papasakoti daugiau apie mūsų šalį, jos istoriją ir įdomiausius faktus.

Nuoširdžiai dėkojame Bengt Nillson už dar kartą ištiestą gerumo ranką Lietuvos ligoniukams. Ačiū Stefanui Espersson, Anitai Larsson, Linai, Amandai ir Jonei Šeštakauskaitei už atvykimą į Lietuvą, nuoširdų bendravimą ir pasidalintą savo širdžių šiluma su daugybe mažų širdelių.

Ypatingą padėką reiškiame įmonei „Esperssons Akeri AB“ už pasitikėjimą fondo veikla ir kasmetinę finansinę paramą.

Iš visos širdies tariame ačiū Kauno medicinos universiteto Vaikų ligų klinikos onkohematologijos sektoriaus vadovui prof. Liutaurui Labanauskui ir Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Onkohematologijos centro vedėjai Sigitai Stankevičienei už suorganizuotą malonų priėmimą vaikų ligoninėse. Esame dėkingi vaikų žaidimų kambario auklėtojoms už pagalbą išdalinant dovanėles. Ačiū Jolantai Normantienei už buvimą kartu.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums