Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Virtualus apkabinimas

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Ši nepaprasta draugystės istorija prasidėjo dar 2007 metais, kai Švedijoje gyvenantis Bengt Nilson pakvietė Lietuvos vaikus, sirgusius onkologinėmis ligomis atvykti į jo organizuojamą „Džiaugsmo šventę“. Nuo to laiko kasmet, prieš pat šv. Kalėdas, atvykdavo smagi Nykštukų kompanija – Stefan Espersson, Anita Larsson, Ieva Sturesson – suteikti džiugesio onkologinės ligos paliestiems vaikams. Viešnagės metu eidami iš palatos į palatą Nykštukai dalindavo dovanas, dainuodavo švediškai dainas, šokdavo bei apkabindavo kiekvieną sutiktą. Susitikimai su nykštukais palikdavo neišdildomus įspūdžius visų širdyse.
 
Deja, pasaulį sukausčiusi pandemija atėmė galimybę gyvai susitikti. Be galo ir be krašto išsiilgę vieni kitų praėjusią savaitę susėdome prie ekranų. Dalinomės, kokiais rūpesčiais šiandien gyvena „Rugutė“ ir pasakojome apie mažuosius kovotojus.
 
Kaip visuomet, atsisveikinome su beribe šiluma.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.