Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Nykštukai iš Švedijos

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Vasario 15 d., kai minėjome vėžiu sergančių vaikų dieną, iki ašarų sujaudino mūsų ištikimieji draugai – Nykštukai iš Švedijos. Dar 2020 metų rudenį jau abejodami, ar pavyks atvykti į Lietuvą ir apkabinti mažuosius kovotojus, jie nusprendė vis tiek tęsti savo kilnią misiją ir pakvietė visus bendraminčius paaukoti vaikų gydymui būtinų lėšų.
 
Į „Rugutės“ fondo sąskaitą tą dieną buvo pervesta įspūdinga 13645,80 eurų suma.
 
Tai mums didžiulė dovana, leisianti rūpintis, kad vaikai gautų visus reikalingus medikamentus, slaugos priemones, būtų atliekami paskirti tyrimai ar operacijos užsienio klinikose ir taip vis daugėtų istorijų su laiminga pabaiga.
 
Ačiū, mūsų brangieji Nykštukai! Jūsų draugystė ir rūpestis mums yra nepaprastai didelė vertybė, kurią labai labai branginame.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.