Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„Nykštukų“ iš Švedijos parama

Jau ne kartą esame rašę apie šiltą draugystę, siejančią mus ir „Nykštukus“ iš Švedijos. Ši draugystė prasidėjo dar 2007 metais, kai Švedijoje gyvenantis Bengt Nilson pakvietė onkologinėmis ligomis sirgusius Lietuvos vaikus atvykti į jo organizuojamą „Džiaugsmo šventę“.

Nuo tada kiekvienais metais, prieš pat šv. Kalėdas, smagi Nykštukų kompanija – Stefan Espersson, Anita Larsson, Ieva Sturesson – atvažiuodavo į Lietuvą suteikti džiugesio onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Deja, pasaulį sukausčius pandemijai, jau dvejas šv. Kalėdas sutikome be švediškų giesmių ir nuoširdžių apsikabinimų su mūsų ilgamečiais draugais. Tačiau ištikimieji Nykštukai nenuleido rankų ir kiekvieną rudenį rinko lėšas Lietuvoje gydomiems vaikams. Jie pasakojo savo kraštiečiams apie buvusius susitikimus, apie gydant vaikus iškylančius poreikius, skleidžia nenusakomą atjautą ir rūpestį.

Taip prieš kelias dienas „Rugutę“ pasiekė 6484,96 eurų suma, kurią panaudosime nupirkdami Lietuvoje nekompensuojamus, tačiau mažųjų kovotojų gydymui būtinus medikamentus, slaugos priemones, suteiksime labdarą vaikus slaugančioms šeimoms.

Žemai lenkiamės už meilę Lietuvos vaikams ir su ilgesiu laukiame gruodžio, nes iš visos širdies tikime, kad šiais metais pagaliau galėsime tvirtai juos apkabinti.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums