Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vedlys, padėsiantis eiti gydymo keliu

Išgirdus vaiko ligos diagnozę atrodo, kad sustojo laikas. Galvoje sukasi klausimai, neteisybės jausmas, stingdanti baimė. Vis dar šoko būsenoje šeima praveria onkohematologijos centro duris, kur ateina gydytojai ir pasakoja, pasakoja, pasakoja… Jiems išėjus apima jausmas, kad palatoje tvyro tiršta migla ir iš viso ilgo pasakojimo teprisimeni kelis padrikus žodžius.

Bent taip buvo man Rugilės gydymo pradžioje. Tuomet pokalbio nuotrupas, iškraipytus žodžius vedžiau į paieškos langelį kompiuteryje ir bandžiau suvokti situaciją. Tad kai Vaikų onkohematologijos skyriaus vadovė doc. dr. Goda Elizabeta Vaitkevičienė išsakė mintį, kad labai reikėtų sukurti informacinį segtuvą, kuris būtų kiekvienoje palatoje, net pašokau: „Padėsime viskuo, kuo galėsime!“ Netrukus sulaukėme gydytojų kolektyvo, mokytojų ir psichologų puikiai parengtos medžiagos.

O šiandien džiūgaujame, kad segtuvai jau palatose! Tai tarsi vedlys, padėsiantis eiti gydymo keliu. Kiekviena šeima galės jį perversti dar ir dar kartą, ieškoti informacijos sau patogiu metu ir tempu. Tikime, kad tai bus puikus pagalbininkas kalbantis su gydytojais, užduodant klausimus ir įsisavinant atsakymus.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums