Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kad laikas bėgtų greičiau

Nors ligoninė yra vieta, kurioje vyksta nepaprastai svarbūs dalykai – susikaunama su sunkiausiomis ligomis ir dovanojamas šansas gyventi, vis dėl to joje būdamas visa esybe trokšti, kad laikas bėgtų kuo greičiau ir galėtum pagaliau važiuoti namo.

Ar žinote, kas tokiomis dienomis labiausiai padeda nukreipti mintis ir priverčia laiką ištirpti? Ogi dėlionės! Dar ir dabar gerai prisimenu save Rugilės gydymo metu. Atrodė, kad noras greičiau išvažiuoti namo gali išvaryti iš proto, tačiau privalėjau išlikti rami ir rūpintis dukrele. Tad nuolat panirdavau į dėlionių pasaulį – tai buvo ir meditacija, ir visa apimantis azartas, ir saldžios pergalės akimirkos. Su palatos kaimyne net buvome susigalvojusios burtą – tą dieną, kai sudėliosime 1000 detalių dėlionę, ją su dukrele pirmą kartą po 90 dienų buvimo ligoninėje išleis į namus. Nuostabiausia, kad taip ir nutiko! Įdėjusios paskutinę detalę jos išvyko į namus.

Vakar nešiau naują dėlionių kolekciją į ligoninę ir kūriau įvairiausius burtus, kad kiekvienos ten sutiktos šeimos viltys kuo greičiau išsipildytų. Ačiū visiems, kad esate kartu ir padedate kurti burtus!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums