Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Mažiau Skausmo

Kartais efektyviausių slaugos priemonių paieškos nuveda pas žmones, kurie lygiai taip pat kaip ir mes teikia ypatingą svarbą tiek vaiko, tiek suaugusiojo sveikimo procesui. Tad šiandien norime pasidžiaugti naujais bendraminčiais – tai kompanijos „Mölnlycke“ atstovais Lietuvoje. Ši kompanija nuolat ieško naujų ir kuo veiksmingesnių slaugos priemonių, kurios sumažintų paciento sveikimo trukmę, patiriamą skausmą ir suteiktų daugiau patogumo.

Esame dėkingi už šią pažintį, konstruktyvius pokalbius ir žinojimą, kad esame ne vieni siekiantys, kad onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams centrinės venos kateteriai būtų fiksuojami odos nedirginančiais lipniais tvarsčiais ir juos būtų lengva nuimti. Taip pat nepaprastai svarbu, kad lipnūs tvarsčiai būtų laidūs orui ir nesukeltų alerginių reakcijų. Būtent tai padeda įvairaus tipo žaizdoms gyti daug greičiau, o mažieji pacientai patiria kur kas mažiau skausmo.

Iš visos širdies linkime „Mölnlycke“ atstovams sėkmės darbuose ir tikime, kad surėmę pečius galėsime palengvinti ne vieno vaiko dienas kovojant su onkologinėmis ligomis.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums