Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Šv. Kalėdų laukimo šurmulys

Diena iškart tampa laimingesnė, kai susėdame į automobilį ir pasukame link Kauno. O jei dar automobilyje klega būrys išdykusių elnių ir nykštukų, besiprašančių į vaikų onkohematologijos poskyrį kurti kalėdinio jaukumo, tai net neprailgsta kelias. Taip vakar Kauno klinikose apsigyveno ir šv. Kalėdų laukimo šurmulį pradėjo būrys padaužiškai nusiteikusių nykštukų ir elnių.

Dar perdavėme glėbį žaislų bei lempučių eglutėms, kad skyriuje nepritrūktų šviesos ir spindėjimo. O kad kalėdinio džiugesio neužgožtų skauduliai, nuvežėme taip reikalingų „Mölnlycke“ kompanijos lipnių tvarsčių ir medicininių klijų nuėmiklį NILTAC, kuris itin gelbsti, kai reikia pašalinti prilipusį tvarstį.

Taip pat nepamiršome pridėti ir burnos skalavimo skysčio „Caphosol“. Tai veiksmingiausia priemonė, kai reikia kuo greičiau užgesinti burnoje kilusias opas.

Labai džiaugiamės susitikę ir šiltai pasikalbėję su vyr. slaugos administratore Janina Arcišauskaite. Dabar esame ramūs, kad vaikams netrūks mums žinomų veiksmingų priemonių ir mažieji pacientai galės plačiai šypsotis bei mėgautis skyriuje sukurtu šventiniu jaukumu.

Ačiū, kad esate kartu dėl vaikų ir vaikams.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums