Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Efektyvios slaugos priemonės

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Esame tikri, kad tiek gydytojai, tiek onkologinėmis ligomis sergančių vaikų tėvai patvirtins, kad efektyvios slaugos priemonės žymiai pagerina vaiko savijautą, o tai nulemia kur kas geresnes emocijas, spartesnį sveikimą ir daug daugiau namuose praleidžiamo laiko. Todėl diena iš dienos nepailsdami ieškome naujovių, kurios būtų dar veiksmingesnės ir stengiamės užtikrinti, kad nei vienas vaikas nepritrūktų mums jau žinomų priemonių. Šiuo metu siekiame, kad burnoje kilusios opos būtų kuo greičiau užgesintos skalaujant itin veiksmingu „Caphosol“ skalavimo skysčiu, kad netrūktų burnos valymo šepetėlių, kad pleistrai nuo odos paviršiaus būtų ne nulupami, o švelniai nuimami specialia medicininius klijus nuvalančia priemone.
 
Vakar suruošėme tokių slaugos priemonių rinkinį ir pristatėme į Kauno klinikas kartu su šilčiausiais linkėjimais tiek vaikams, tiek visam personalui.
 
Ačiū visiems suprantantiems efektyvių slaugos priemonių būtinybę ir suteikiantiems galimybę šiomis priemonės aprūpinti vaikus. Jūs dovanojate vaikams dieną be skausmo. Juk tokią dieną mūsų mažieji kovotojai daug daugiau šypsosi. O kai šypsosi vaikai, šypsosi ir jų gydytojai, mamos ir tėčiai. Tad dėkojame už dovanojamą šypsenų kupiną dieną.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.