Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Efektyvios slaugos priemonės

Esame tikri, kad tiek gydytojai, tiek onkologinėmis ligomis sergančių vaikų tėvai patvirtins, kad efektyvios slaugos priemonės žymiai pagerina vaiko savijautą, o tai nulemia kur kas geresnes emocijas, spartesnį sveikimą ir daug daugiau namuose praleidžiamo laiko. Todėl diena iš dienos nepailsdami ieškome naujovių, kurios būtų dar veiksmingesnės ir stengiamės užtikrinti, kad nei vienas vaikas nepritrūktų mums jau žinomų priemonių. Šiuo metu siekiame, kad burnoje kilusios opos būtų kuo greičiau užgesintos skalaujant itin veiksmingu „Caphosol“ skalavimo skysčiu, kad netrūktų burnos valymo šepetėlių, kad pleistrai nuo odos paviršiaus būtų ne nulupami, o švelniai nuimami specialia medicininius klijus nuvalančia priemone.
 
Vakar suruošėme tokių slaugos priemonių rinkinį ir pristatėme į Kauno klinikas kartu su šilčiausiais linkėjimais tiek vaikams, tiek visam personalui.
 
Ačiū visiems suprantantiems efektyvių slaugos priemonių būtinybę ir suteikiantiems galimybę šiomis priemonės aprūpinti vaikus. Jūs dovanojate vaikams dieną be skausmo. Juk tokią dieną mūsų mažieji kovotojai daug daugiau šypsosi. O kai šypsosi vaikai, šypsosi ir jų gydytojai, mamos ir tėčiai. Tad dėkojame už dovanojamą šypsenų kupiną dieną.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums