Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Šiltas susitikimas

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Kaskart pasukus link Kauno klinikų užplūsta patys šilčiausi jausmai. O vakarykštis susitikimas pranoko visus lūkesčius. Vos spėjome išlipti iš automobilio, pro klinikų duris kartu su vyr. slaugos administratore Janina Arcišauskaite mūsų pasitikti išskubėjo vaikų onkohematologė gyd. Justina Klimaitė. Tai mums buvo be galo didelė ir maloni staigmena, nes ši miela, jautri, o svarbiausia – itin profesionali gydytoja keletą metų gyveno ne Lietuvoje. Labai vertiname, kad J. Klimatė, grįžo į Lietuvą kovoti už vaikų ateitį be klastingos ligos. Esame tikri, kad gydytojos labai laukė ir jos mažieji pacientai.

Džiugiai besišnekučiuodami perdavėme atvežtas slaugos priemones ir išsivežėme plačias šypsenas veiduose bei džiugesį širdyse.

Ačiū, mieli fondo rėmėjai, kad surėmę pečius galime žingsnis po žingsnio eiti kartu su ligos keliu einančiais vaikais ir jaustis užtikrinai pasitinkant kitus, išgirdusius apie likimo jiems skirtą iššūkį.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.