Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jei norėtumėte, kad į Jūsų duris pasibelstų Nykštukai

Gruodžio 8-10 dienomis tęsdami šv. Kalėdų tradiciją į Lietuvą atvyksta „Rugutės“ fondo draugai iš Švedijos. Juos vadiname Nykštukais. 🤶🎅

❄️ Gruodžio 8 d. Nykštukai keltu pasieks Klaipėdą ir vyks į Gargždų, kur apkabins ir pasveikins Domantą. Vėliau jų kelias vingiuos link Kauno klinikų vaikų onkohematologijos poskyrio, kur dovanos šventinę nuotaiką palatose būnantiems vaikams.

❄️ Gruodžio 9 d. Nykštukai planuoja nudžiuginti Šiauliuose gyvenančius vaikus. Jie jau nekantrauja aplankyti Otoną ir Lukreciją. Šiauliai yra miestas, kurį svečiai aplanko rečiausiai.
🟠Tad jei gyvenate Šiauliuose ir norėtumėte, kad į Jūsų duris pasibelstų Nykštukai, kartu pašoktų, padainuotų ir pasveikintų su artėjančiomis šventėmis, skubiai parašykite Facebook žinutę (Edita Abrukauskienė) arba laišką adresu edita@rugute.lt.

❄️ Gruodžio 10 d. rytą Nykštukai pradės pasibelsdami į vilniečio Vainiaus namų duris. Vidurdienį jie pravers Santaros klinikų Vaikų ligoninės vaikų onkohematologijos centro duris. Jei esate iš Vilniaus, taip pat galite rašyti Editai, galbūt Nykštukai ras dar valandėlę laiko.

Draugystės tiltas Švedija-Lietuva / 2022
Draugystės tiltas Švedija-Lietuva / 2022
Draugystės tiltas Švedija-Lietuva / 2022
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums