Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Suremkime pečius dėl Emilijos

„Esame pernelyg įpratę viską parduoti ir pirkti, tad kartais nepajėgiame įsivaizduoti, jog gali būti ir „neįkainojamų“ dalykų.“ (Bruno Ferrero)

Mums neįkainojama yra gyvybė, buvimas šalia artimųjų ir ligoninės durų pravėrimas tik dėl pasitikrinimų. Šie dalykai yra kiekvienos šeimos, kovojančios su vaiko onkologine liga, tikslas. Tačiau tam, kad šis tikslas būtų pasiektas, be galo reikalingi ir įkainojami dalykai – medikamentai, tyrimai, slaugos priemonės. Deja, dažnai jie yra nekompensuojami ir labai brangūs, todėl labai reikalinga Jūsų visų, „Rugutės“ draugų, pagalba.

Šiuo metu stipriai spaudžiame dešimtmetės Emilijos ranką ir lydime ją vaikams itin retai pasitaikančios onkologinės ligos – melanomos – gydymo keliu. Kitą savaitę skubėsime į vaistinę, kad nupirktume ir perduotume Emilijai dvi medikamentų pakuotes, kainuojančias apie 5 000 eurų. Iki šios dienos Emilijai skirtiems medikamentams ir genetiniam tyrimui esame išleidę 23 764,63 eurų.

Todėl kreipiamės į Jus ir norime priminti, kad galite prisidėti prie vaikų aprūpinimo medikamentais, tyrimais, slaugos priemonėmis – tuo, kas iš tiesų lemia grįžimą į gyvenimą be ligos – paaukodami:

🔶 į atsiskaitomąją sąskaitą LT55 7044 0600 0462 0867 Paskirtis „Vaistai Emilijai“

🔶 per PayPal – el.pašto adresas edita@rugute.lt

🔶 skirkite 1,2 % GPM. Paramos gavėjo kodas – 300070090

Ačiū!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums