Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gydymas be skausmo

„Rugutei“ itin svarbu, kad kiekvienam onkologine liga sergančiam vaikui būtų įvestas ilgalaikis centrinės venos kateteris, kuris labai pagerina vaiko psichologinę savijautą gydymo metu ir leidžia išvengti skausmo bei daugkartinių periferinio kateterio įvedimo į veną procedūrų.
 
Iki šiol prisimename vienos ligoniukės pasakojimą, kurį, neabejojame, patvirtintų daugelis vaikų ir juos slaugančių artimųjų: „Kai susirgau, kiekvienas dūris atrodydavo kaip pasaulio pabaiga. Kuo toliau, tuo sunkiau būdavo ištverti kateterio įvedimo procedūras, kadangi venos nuo visų chemoterapijų buvo pasidariusios labai silpnos, trapios, išdegusios. Ilgalaikis kateteris labai pagerino gydymą. Slaugytojos galėdavo suleisti vaistus man miegant ir nieko nepajausdavau, galėjau visiškai laisvai judėti“.
 
Dar kartą norime žemai nusilenkti fondo „Rugutė“ rėmėjams, nes tik dėl Jūsų paramos galime atskubėti į pagalbą vaikui ir greitai reaguoti, kai prireikia kitokio tipo ar dydžio kateterio. Praėjusią savaitę nupirkome 4 vnt. centrinės venos kateterių ir jiems tinkamų adatų už 2153 eurų.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums