Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Ačiū Jums iš visos širdies

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Šiltai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 procentus sumokėto GPM „Rugutei“. Ačiū tariame tiems, kurie skatino tai padaryti draugus, artimuosius, pažįstamus. Jūsų dėka fondui šiandien pervesti 116 742,04 Eur.

Ačiū Jums už pasitikėjimą, kurio lydima „Rugutė“ žengs tvirtesnį žingsnį į aštuonioliktus veiklos metus. Metus, kuriuose Jūsų parama virs galimybe drauge su gydytojais užtikrinti pažangiausio gydymo taikymą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, aprūpinti efektyviausiomis slaugos priemonėmis, suteikti būtiną labdarą šeimoms jų kasdieninėms išlaidoms, išpildyti sergančių vaikų svajones, suteikti jaukią namų erdvę laikinai apsigyventi ir būti su šeima „Rugutės namuose“.

Kartu mes stipresni. Kartu galime nuveikti daugiau darbų. Ir Vilties šviesa visada daug aiškiau matoma, kai daugiau akių jos ieško. Gera matyti gimstančią šypseną vaiko veide. Gera jausti patikimo Draugo ranką, einant sudėtingu sveikimo keliu. Gera žinoti, kad yra širdžių, kurių kilnumas gelbsti pasaulį.

Fondo veiklos ataskaitos

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.