Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Jautri idėja iš Japonijos

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Jokie suvaržymai, pandemijos niekada neįveiks besąlygiškos meilės ir rūpesčio sergančiais vaikais. Tai, dar ir dar kartą patvirtina ilgamečiai draugai iš Japonijos. Negalėdami atvykti į Lietuvą ir surengti kasmetinių paramos koncertų, jie savo šalyje susibūrė pagalbai vaikams.

Iš visos širdies dėkojame už mus pasiekusią finansinę paramą – 1160 eur, kurią skirsime būtiniems medikamentas, tyrimams, inovatyvioms slaugos priemonėms įsigyti. Tik laiku pagelbėdami galime tikėtis kartu su vaiko šeima kuo greičiau išgirsti taip laukiamus žodžius: „Liga sustabdyta, pasiekta ligos remisija“.

Šiltai dėkojame Japonijos-Lietuvos draugystės asociacijos nariui Hisayuki Sakamizu paskatinusiam visus prisidėti prie Pyragų dienos idėjos vykstančios Lietuvoje.

Ačiū už ypatingai šiltą ir jautrią idėją – pyragų dieną be pyragų, bet su begaline atjauta, viltimi ir paskatinimu nesustoti eiti pirmyn.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.