Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Į pagalbą Medai atskuba Einšteinas

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Su Meda susipažinome liepos mėnesį, kai mergaitė buvo tik pradėjusi eiti onkologinės ligos keliu. Pažadėjome būti šalia kiekviename kelio vingyje, kiekvienoje įkalnėje ar nuokalnėje ir net stotelėje. Juk tik pradėjęs kelionę, niekada nežinai, kas laukia priešakyje. Medai įkalnės ir nuokalnės buvo vis statesnės ir kelias vis pasisukdavo netikėta linkme. Kad kelias būtų lygesnis, į pagalbą Medai atskuba žavusis Einšteinas. Juk sakoma, kur du stos, visada daugiau naudos! Medai ir Einšteinui linkime viską nugalinčios draugystės, o meškučio autorei Irmai iš Pudra Studio dėkojame už meilės kupiną kūrybą.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.