Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Skaistės svajonė

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Kiekviena fondo „Rugutė“ diena – tai rūpestis, meilė, neabejingumas kiekvienam vaikui, keliaujančiam onkologinės ligos keliu. Tad norime pasidžiaugti dar vienu išpildytu noru ir padovanota šypsena.
 
Prieš savaitę sulaukėme žavios dešimtmetės Skaistės tėčio laiško. Dėl ligos – ūminės limfoblastinės leukemijos – buvo paskirtas mokymasis namuose, tad mergaitei labai reikalingas kompiuteris. Naudodamasi kompiuteriu ji galėtų greičiau susirasti mokomąją medžiagą bei atlikti paskirtas užduotis, susisiekti su mokytojais ar draugais ir pasikonsultuoti dėl įvairių iškilusių klausimų.
 
Dėkojame rėmėjams, nes tik Jūsų dėka šiai šauniai mergaitei pavyko dovanoti galimybę patogiau mokytis, daugiau smalsauti, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus ir taip kasdien tobulėti net ir esant ligoninės palatoje ar namuose.
Skaiste, tvirtu žingsniu ženk link visiško ligos įveikimo! O mes savo ruožtu kviečiame visus „Rugutės“ draugus burtis į šios jaunos kovotojos palaikymo komandą! Kasdien siųsime palaikymo mintis, kviesime palankų vėją ir būsime stiprus mergaitės užnugaris. Žodžiu, Skaiste, šioje kovoje tu tikrai nebūsi viena!
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.