Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Augustės svajonė

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Su žaviąja Auguste susipažinome 2019 metais, kai eidama leukemijos gydymo keliu mergytė dienas leido Vaikų ligoninės palatoje. Žingsnelis po žingsnelio ji keliavo nuo vieno chemoterapijos kurso prie kito. Įveikusi ilgą ir nelengvą šio kelio atkarpą, Augustė tęsia gydymą namuose gerdama medikamentus.
 
Prieš kelias dienas išgirdome pirmokės prašymą padėti įsigyti kompiuterį, kad turėtų tinkamą priemonę mokymuisi nuotoliniu būdu ir galėtų sparčiais žingsniais vytis draugus. Juk dėl ligos ji nelankė paruošiamosios klasės. Suskubome pagelbėti mergytei ir štai, vakar, mus pasiekė besišypsančios Augustės nuotrauka.
 
Auguste, linkime, kad visus žavinti tavo šypsena šviestų veide kiekvieną dieną, o smalsumas padėtų įveikti visas mokslų mįsles bei parodytų, koks nuostabus ir didelis yra pasaulis!
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.