Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Enriko svajonė

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Su Enriko šeima esame pažįstami nuo 2011 metų, kai onkologinė liga – leukemija – buvo diagnozuota jo vyresniajam broliui Gustui. 2020 metų rugpjūtį šeimai teko dar kartą praverti vaikų onkohematologijos centro duris ir išsiruošti į antrąją kelionę. Ne Hodžkino limfoma buvo diagnozuota viduriniam sūnui Enrikui. Dvylikametis Enrikas žingsnis po žingsnio, yris po yrio prieš keletą savaičių išplaukė į saugesnę salą. Berniuko gydymas ligoninėje baigtas, paskirti tik geriamieji medikamentai, kuriuos reikės vartoti namuose, o ligoninės duris praverti atvykus pasitikrinti kas tris mėnesius.
 
Lydėdami Enriką ligos keliu matėme begalinį berniuko ryžtą eiti tolyn, kuo greičiau sugrįžti ir vėl įžengti į įprasto gyvenimo tėkmę. Todėl išgirdę, kad sudužo Enriko senučiukas telefonas, suskubome padovanoti naują.
Taip gera širdyje tyliai tyliai džiaugtis kiekvienu į saugią salą atplaukusiuoju.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.