Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rugilės svajonė

Jau ne kartą skubėjome į ligoninę delnuose spausdami Rugilei skirtas medikamentų pakuotes ir širdy nešdami patį didžiausią linkėjimą šv. Kalėdų rytą pabusti savo lovoje. Tačiau šį kartą į kaulų čiulpų transplantacijos skyrių norėjome perduoti ne medikamentus, o išpildytą svajonę – naują patogų telefoną.

Kaulų čiulpų transplantacijos skyriuje dienos slenka lėtai, palatoje mažasis pacientas būna tik su mama ar tėčiu, tad neturi net bendraamžių kaimynų, su kuriais galėtų žiūrėti filmus ir linksmus vaizdelius iš Youtube, o pasijutę geriau net krėsti išdaigas. Todėl šioje vietoje telefonas tampa ir draugu, ir pagalbininku nors trumpam užmiršti vis kylantį skausmą.

Praėjus kelioms dienoms po telefono perdavimo Rugilės mama brūkštelėjo žinutę: „Rugilė jau dainuoja..“ ir atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame mergaitė telefonu klausosi muzikos ir DAINUOJA! Šią akimirką iš jaudulio ir džiaugsmo norėjosi stryktelėti iki pat mėnulio! Tai buvo ženklas, kad po atliktos kaulų čiulpų transplantacijos ir nukritusių visų kraujo rodiklių mergytė pagaliau ėmė stiprėti ir sparčiai žengti link kelionės per ligą finišo.

Rugile, mes tebelaikome sugniaužę kumščius, kad Tavo svajonė išsipildytų ir šv. Kalėdų rytą pažadintų mamos kepamų skanėstų kvapas!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums