Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Vladislav svajonė

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Penkiolikmetis berniukas ūminės limfoblastinės leukemijos gydymo kelią pradėjo vasarį. Pirmieji aktyvios chemoterapijos mėnesiai buvo labai sunkūs, todėl į ligoninę patekęs vasario 27 d. jaunuolis namo išvyko tik birželio 1 d. Šiuo metu Vladislav eina kiek lengvesne gydymo atkarpa, kai į ligoninę atvyksta tik vaistams suleisti ir atlikti tyrimų. Aktyvaus gydymo metu išsekusios paauglio jėgos grįžta labai pamažu. Todėl išgirdę prašymą padėti įsigyti dviratį treniruoklį, kuriuo galėtų sustiprinti kojų raumenis ir vėl lėkti žaisti futbolą su draugais, nedvejojome. Taip pat vaikinui būtina patogi kėdė , kad galėtų patogiai dalyvauti ugdymo procese. Vladislav negali eiti į mokyklą, todėl visos pamokos vyksta nuotoliniu būdu.
 
Žaviam paaugliui linkime gydymo kelyje sutikti kuo mažiau stačių įkalnių ir nuožulnių nuokalnių. O rėmėjams, kaip visuomet, esame be galo be krašto dėkingi už ėjimą koja kojon su „Rugute“ ir pagalba vaikams.
Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.