Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Viešnagė Kauno klinikose

Šią intensyvią savaitę baigiame viešnage Kauno klinikose. Dėžėse sudėti burnos skalavimo skysčiai AftaClear, Caphosol, Mucosamin – argi gali kas geriau nei ši trijulė užgesinti burnytėse „kilusias liepsnas“? Taip pat supakavome daug NILTAC pakuočių (o tai didžiausias pagalbininkas nuimant smarkiai prilipusius pleistrus) ir centrinės venos kateteriams skirtų adatų, kurių trūkumas jaučiamas visose Lietuvos ligoninėse.

Tad, kaip dažnai sakau, jau aštuoniolika metų nesikeičia tai, kas mums yra svarbiausia – pasirūpinti kiekvienu vaiku, šiuo metu einančiu gydymo keliu. Visomis išgalėmis siekiame, kad šis kelias būtų kuo lengvesnis ir kuo greičiau sulauktume gydytojų ištariamų žodžių: „Ligos požymiai išnykę. Remisija“.

Einant metams keičiasi tik vaikai, stoję į jiems likimo mestą iššūkį, bet ne mūsų tikslai. Todėl kiekvieną kartą patekant ir leidžiantis saulei pažadu būti petys į petį su gydytojais, vaikais, jų šeimomis, kad visi didieji ir mažieji Kapitonai kuo greičiau sugrįžtų į saugią namų salą.

Su meile, Edita

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums