Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Andrej tęsia gydymą

Kaskart sužinoję, kad kažkuris vaikas atvyksta kontroliniams tyrimams dėl tolimesnės remisijos patvirtinimo ar gydymo pratęsimo, tyliai suspaudžiame kumščius ir su nerimu laukiame ekrane sumirgančios žinutės su žiniomis apie gautus rezultatus.

Šį kartą palaikančias mintis ir palankų vėją siuntėme Andrej ir dideliam visų mūsų džiaugsmui tyrimai jokių neigiamų pokyčių nefiksavo! Tad sportiškas vaikinas, pasiėmęs dar dvi medikamentų „Mekinist“ dėžutes, grįžo namo tęsti jį užklupusios melanomos gydymo.

Labai džiaugiamės, kad taikoma gydymo schema taip tinka jaunuoliui. Labai norime padėkoti Jums, ištikimiems „Rugutės“ rėmėjams, už nuolatinę pagalbą ir dosnumą. Melanomos gydymas vaikams nekompensuojamas, o medikamentai yra išties brangūs – pastarosios dvi „Mekinist“ pakuotės kainavo 7208 eurus. Tokia finansinė našta Andrej tėvams būtų itin sunki. Todėl visų Jūsų parama leidžia jaunuoliui sveikti ir netgi tęsti įprastą paauglišką gyvenimą namų aplinkoje. Šiltai dėkojame Jums, kad nuolat stengiatės dėl mūsų mažųjų kovotojų.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums