Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vienuoliktoji grupė vaikų, sirgusių onkologinėmis ligomis, išvyksta trumpam atokvėpiui

Nepaprastai džiaugiamės tuo, kad vilos „Can Fanals“ savininkų ir fondo rėmėjų dėka tęsiasi projektas „Vaikų, sirgusių onkologinėmis ligomis, reabilitacinis poilsis Maljorkoje“. Šio projekto tikslas – suteikti reabilitacijos galimybes onkologinės ligos remisiją pasiekusiems ir gydymą baigusiems vaikams. Juk tam, kad pasveiktų ir kūnas, ir ligos išsekinta siela, jiems būtinas aktyvus ir pasyvus poilsis, naujos patirtys, džiaugsmingi įspūdžiai, nauji draugai. Nuo 2015 metų pavasario reabilitacinis poilsis buvo suteiktas net 52 vaikams, sirgusiems onkologinėmis ligomis, 18 jų sesučių ir broliukų bei 50 vaikus lydinčių artimųjų.

Rugsėjo 22 d. dar penki vaikai, priėmę iššūkius, pasuks link Palmos – visų jų laukia kelionė lėktuvu ir savaitės trukmės atostogos šiltoje Viduržemio jūros saloje.

Išvykstančių vaikų paprašėme pasidalinti lūkesčiais:
Gintarė
Skaityti daugiau

Visų pirma labai noriu padėkoti, kad suteikiate tokią galimybę kažkur pakeliauti! Iš kelionės tikiuosi daug nuotykių, bet tuo pačiu norisi pailsinti galvą, sumažinti tą visą stresą, susikaupusį per keletą savaičių mokykloje. Labai būtų smagu susipažinti ir iš šono pažvelgti į ten gyvenančius žmones, jų kultūrą. Beprotiškai norisi pamatyti patį kraštovaizdį, o ypač saulėlydžius, spėju, kad liksiu nustebinta. Manau, kad tikrai smagiai praleisime laiką! Labai nekantrauju ir negaliu sulaukti šeštadienio!

Adas
Skaityti daugiau

(užrašė mama Rita): Tik ketvirtadienį Adui pasakiau, kad išvykstame, nes būtų iškilę begalė klausimų. Pirmiausia, tai buvo laimės šokis, kad teks skristi lėktuvu! O tiki, kad ras laimės akmenuką ir bus daug įspūdžių!!! Taip pat tikisi, kad lėktuve bus maisto ir gėrimų vežimėlis.

Tija
Skaityti daugiau

Labai laukiu šios kelionės, tikiuosi patirti įdomių nuotykių ir pamatyti Maljorkos grožybes. Gulint ligoninėje labai svajojau kur nors nukeliaut. Labai ačiū už šią nuostabią dovaną!

Egidijus
Skaityti daugiau

Kai sužinojau, jog skrisiu į Maljorką, buvau LAABBAAIII laimingas! Ten noriu pamatyti palmes, nes jų nesu gyvai matęs. Tikiuosi smagiai paplaukioti. Noriu sutikti naujų draugų ir smagiai praleisti šią pačią nuostabiausią kelionę. P. s. Lėktuvu skrisiu pirmą kartą, tad truputį nedrąsu.

Erikas
Skaityti daugiau

Iš kelionės su sese tikimės gero laiko ir nepamirštamų įspūdžių.

Mielieji Jurga ir Fredrik, ačiū Jums už būsimos kelionės džiaugsmą.
Esame tikri, kad Jūsų dovanojamos atostogos turės stebuklingą poveikį
kiekvieno vaiko fizinei ir emocinei būsenai, padės atgauti jėgas ir suteiks stiprybės.

Vaikų ir jų artimųjų vardu dėkojame visiems, remiantiems šį projektą.

Kviečiame visus „Rugutės“ draugus vaikų patiriamus įspūdžius ir besipildančius lūkesčius sekti „Rugutės“ Facebook paskyroje!

VII grupės vaikų įspūdžiai:
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums