Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Septintosios grupės vaikų įspūdžiai sugrįžus iš Maljorkos

Šių metų balandžio 22–29 dienomis į Viduržemio jūros salą Maljorką atgauti jėgų su savo artimaisiais vyko Eimantas, Justas, Mindaugas, Lukrecija, Diana ir Ignas. Tai – septintoji vaikų grupė, išvykusi aktyviam reabilitaciniam poilsiui į šiltą Viduržemio jūros salą, pravėrusi jaukios vilos „Can Fanals“ duris ir jautusi nuolatinį vilos savininkų Jurgos ir Fredrik rūpestį.

Savaitę vaikai maudėsi baseine, šokinėjo nuo uolų į dar neįšilusią jūrą, plaukiojo kateriu, grožėjosi Palmos ir Alkudijos senamiesčiais, leidosi į požeminius stalaktitų ir stalagmitų urvus bei mėgavosi tik jiems, profesionalių šefų John Pham ir Checho Allegue, pagaminta gurmaniška jūros gėrybių vakariene.

Vaikai išbandė ištvermę lipdami į kalną ir pasivežė ne mažesnį kalną įspūdžių:

Diana:
Labai patiko paatostogauti čia. Savaitė prabėgo labai greitai. Prieš keliaujant, turėjau kelis lūkesčius, ir kelionės metu jie pildėsi. Susiradau draugų, užkopiau į kalną, plaukiau kateriu ir net nušokau nuo 5 metrų aukščio uolos į šaltutėlę jūrą! Labai faini vilos šeimininkai, man jie labai patiko. O Fredrik vis bandė mane pralinksminti, kad tik nusišypsočiau. Buvo vakaras, kai vakarienę mums ruošė geriausi Alcudia’os šefai. Jie gamino ryžius su vištiena ir su jūros gėrybėmis. Ragavau tik su vištiena, nes jūros gėrybių nemėgstu. Buvo labai skanu, o kai atnešė desertą… Jis buvo tobulas! Pyragas su šokoladu, šalia grietinėlė, vaisiai… Ketvirtadienį labai lijo ir mes neturėjome ką veikti, nes buvo laisva diena. Tad sugalvojome nuvažiuoti į prekybos centrą! Iš ten visi su pirkiniais grįžome namo. Labai ačiū Editai už tokią galimybę ir Jurgai su Fredrik, kad mus priėmė. Taip pat ir grupei labai ačiū, kad jūs tokie draugiški ir visi draugiškai gyvenome.

Mindaugas:
Šiek tiek apie kelionę į nuostabiąją ir saulėtąją Maljorką. Patiko absoliučiai viskas, pradedant skrydžiu lėktuvu, baigiant grįžimu į Lietuvą. Labiausiai patiko, manau, kaip ir visiems, pasiplaukiojimas kateriu. Jaučiau tokį adrenaliną, stebėjau kalnus ir katerio keliamas bangas. Visai smagu buvo kopti į kalną ir matyti nuostabius Alkudijos vaizdus. Prisipažinsiu, nuo olų šokti labai bijojau, bet noras buvo didesnis už baimę. Šio šuolio tikriausiai nepamiršiu niekada… Ir jūros sūrumo… Laikas Maljorkoj buvo nuostabus ir „Rugutės“ dėka šių atostogų nepamiršiu niekada. Labai Ačiū.

Justas:
Man labai patiko kelionė. Kaip ir įsivaizdavau, pamačiau žydrą jūrą ir netgi nuo olos į ją įšokau. Didelį įspūdį padarė kalnai, kuriais teko užlipti į viršūnę ir iš viršaus pasigrožėti kraštovaizdžiu. Patiko maudytis baseine, plaukioti kateriu po žydrą jūrą ir dar iš jūros pusės pasigrožėti kalnais.

Lukrecija:
Ši kelionė man be galo patiko. Susiradau naujų ir labai gerų draugų, be kurių man dabar šiek tiek liūdna. Na o apie pramogas, tai nėra kalbos – jos man be galo patiko. O pasiplaukiojimas kateriu leido pasigrožėti jūros krantais, uolomis ir skaidriu vandeniu. Frederikas buvo labai žaismingas ir skraidino mus jūros bangomis. Šuoliai nuo uolos į vandenį suteikė man daug adrenalino. Lipimas į kalnus man suteikė daug pasitikėjimo savimi, nes supratau, kad galiu daug įveikti. Labai patiko ir vila, kurioje gyvenome. Ji labai puiki ir graži. Visa kelionė buvo labai įspūdinga ir įsimintina. Ačiū labai už viską.

Ignas:
Po kelių dienų rašant atsiminimus apie kelionę į Maljorką… Lietuviška saulė neprilygsta Ispaniškai, toli gražu, nors čia ji šilčiausia ir ryškiausia per porą savaičių… Vis dėlto saulė nebuvo pats geriausias dalykas kas galėjo ten nutikti. Prieš važiuodamas ten, net neįsivaizdavau, kad ši grupė, tikra chebra, kuri žaibišku greičiu VISUR su malonumu eina ir eit su ja yra smagumėlis… O kas, kai ne vien su ja eini, bet ir šokinėji nuo uolų, važinėji su dviračiu, kopi į kalnus, maudausi, juokiesi kartu! Ši savaitė Maljorkoje tikrai buvo įsimintina man. Buvo tikrai gera…

Eimantas:
Man labai patiko ši laukta kelionė į Maljorką. Vaikščioti po urvus, kopti į kalnus, aplankyti senamiestį. Bet labiausiai patiko plaukti kateriu, pamatyti gyvus ryklius akvariume, maudytis Viduržemio jūroje. Išsipildė visos mano svajonės. Labai dėkoju Editai ir Dainorui, kad leidote aplankyti tą nuostabią Ispanijos salą.

Už savaitę nuostabaus poilsio nuoširdžiai dėkojame Can Fanals vilos šeimininkams Jurgai ir Fredrikui Gothlund. Dėkojame ir jų draugams Tomui Barakauskui, Giedrei Purtulytei ir Janinai Laurai Raznytei, prisidėjusiems prie vaikų šypsenų.

Už ypatingą gurmanišką vakarienę dar kartą dėkojame John Pham ir Checho Allegue.

Kauno oro uosto pardavimų vadovui Žygimantui Šeštokui dėkojame už suteiktą galimybę saugiai palikti automobilius visai savaitei oro uosto aikštelėje.

Už rūpestį onkologinėmis ligomis sirgusiems vaikams ir pritaikomas ženklias nuolaidas dėkojame Palma Aquarium.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums