Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Penki vaikai, sirgę onkologinėmis ligomis, išvyksta atgauti jėgų

Balandžio 22–29 dienomis į Viduržemio jūros salą Maljorką atgauti jėgų su savo artimaisiais išvyksta penki vaikai: Eimantas, Justas, Mindaugas, Lukrecija ir Diana. Tai jau septintoji į Maljorką išvykstančių vaikų grupė!

Itin džiugina projekto „Vaikų, sirgusių onkologinėmis ligomis, reabilitacinis poilsis Maljorkoje“ tęstinumas. Jaukios vilos „Can Fanals“ savininkų Jurgos ir Fredrik dėka mūsų mažieji keliauninkai trečius metus iš eilės (nuo 2015 metų pavasario) semiasi sveikatos pramogaudami ir ilsėdamiesi egzotiškoje aplinkoje.

Projekto tikslas – suteikti kokybišką reabilitaciją onkologinės ligos remisiją pasiekusiems vaikams. Juk tam, kad pasveiktų ir kūnas, ir ligos išsekinta siela, jiems būtinas aktyvus ir pasyvus poilsis, naujos patirtys, džiaugsmingi įspūdžiai, nauji draugai. Atgauti jėgų į saulėtąją Maljorką jau buvo išvykę 30 vaikų su savo artimaisiais.

Išvykstančių vaikų paklausėme, kokie jų lūkesčiai:
Diana
Skaityti daugiau

Iš šios kelionės i Malijorką tikiuosi sužinoti įdomių dalykų apie Ispaniją. Tikiuosi susipažinti su žmonėmis, kurie ten gyvena, taip pat – su tais, kurie keliaus kartu. Labai bus įdomu paragauti jų maisto. Taip pat labai laukiu, kol galėsiu išsimaudyti šiltoje Viduržemio jūroje!

Lukrecija
Skaityti daugiau

Labai nekantrauju galėdama vykti į Maljorką ir džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę pirmą kartą skristi lėktuvu. Galėsiu pamatyti Ispanijos gamtą, paragauti neragauto maisto ir pasigėrėti Viduržemio jūra. Lipimas į kalnus bus tikras išbandymas man. Tikiuosi, kad žmonės, su kuriais aš vyksiu į Maljorką, bus malonūs ir mes puikiai praleisime laiką.

Mindaugas
Skaityti daugiau

Iš Maljorkos tikimės patirti labai daug dar nepatirtų įspūdžių, susirasti draugų, pamatyti dar nematytų vaizdų, smagiai praleisti laiką.

Justas
Skaityti daugiau

Justas tikisi kelionės metu susirasti naujų draugų, patirti daug įspūdžių. Justo svajonėse Maljorka – tai graži, šilta šalis. Tikisi pamatyti žydrą jūrą ir daug gražių vietovių.

Eimantas
Skaityti daugiau

Svajoju išsimaudyti Viduržemio jūroje, aplankyti akvariumą, įkopti į kalnus, aplankyti urvus ir gerai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų.

Nuolat jaučiame beribį dėkingumą Jurgai ir Fredrik už vaikų poilsį, naujas patirtis, šypsenas.

Vaikų ir jų artimųjų vardu dėkojame visiems, remiantiems šį projektą, ir su nekantrumu laukiame septintosios grupės vaikų įspūdžių.

Kviečiame visus „Rugutės“ draugus vaikų patiriamus įspūdžius ir besipildančius lūkesčius sekti „Rugutės“ Facebook paskyroje!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums