Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vienuoliktosios grupės įspūdžiai sugrįžus iš stovyklos Maljorkoje

Šių metų rugsėjo 22-29 d. aplankyti saulėtą Maljorką turėjo galimybę Adas, Gintarė, Erikas, Egidijus ir Tija. Net patys tuo netikime, kad tai jau vienuoliktoji vaikų grupė, kuri ilsėjosi jaukioje „Can Fanals“ viloje. 2015 metų pavasarį prasidėjusio projekto „Vaikų, sirgusių onkologinėmis ligomis, reabilitacinė stovykla Maljorkoje“ metu net 57 vaikai, sirgusieji onkologinėmis ligomis, 19 jų sesučių ir broliukų, 55 vaikus lydintys artimieji gavo galimybę patirti pačių džiugiausių emocijų.

Savaitės stovyklos metu vaikai ne tik maudėsi baseine, jūroje gaudė didžiules bangas, skriejo kateriu, pramogavo vandens atrakcionų parke po atviru dangumi, bet ir susipažino su žuvų įvairove Palmos akvariume, aplankė Artos urvus, pasivaikščiojo Palmos, Alkudijos senamiesčio gatvelėmis bei, priėmę anksčiau stovyklavusių vaikų perduotą iššūkį, užkopė į netoli vilos stūksantį kalną.

Šiltais vakarais, nurimus vaikų skardžiam juokui, tėvai dalijosi ligoninėje patirtais išgyvenimais, išgyventa emocine būkle tik išgirdus apie ligą ir su kokiomis problemomis jie susiduria užvėrę ligoninės duris. Jaudinantys ir artimi pokalbiai leido pajusti bendrystės jausmą.

Šios kelionės džiugių įspūdžių nepavyko patirti Erikui, kuris netikėtai pateko į ligoninę. Neabejojame, kad jam dar teks ne kartą mėgautis šiltos jūros bangų purslais ir susipažinti su nuostabia Ispanijos gamta.

Paprašėme vaikų prisiminti dienas, kupinas nepamirštamų įspūdžių ir naujų patirčių:

Gintarė:
Man asmeniškai kiekviena diena buvo savotiškai puiki. Dar pamenu, kokia buvau laiminga, pirmą kartą realybėje pamačiusi palmę! Labai sužavėjo aplinka, kurioje gyvenome, o tas flamenko šou sekmadienį buvo nepakartojamas. Smagu buvo nuvykti į Palmos akvariumą. Labiausiai patiko žuvytės Nemo, jūrų arkliukai, japoniški karpiai bei medūzos. O vakariniai pasivaikščiojimai mieste buvo labai atpalaiduojantys po visos dienos veiklų. Milžinišką įspūdį man paliko Artos uola ir labai laiminga esu po galimybės pavairuoti katerį! O kur dar kopimas į kalną ir vaizdas, matomas nuo jo. Atrodo, reali pasaka. Buvo nuostabus laikas su nuostabia kompanija. Paskutinės valandos buvo pačios liūdniausios, nes jau reikėjo atsisveikinti. Ačiū Jums!

Tija:
Kelionė į Maljorką man labai patiko. Kiekviena diena buvo nuostabi. Ten patyriau įdomių ir neįtikėtinų įspūdžių. Man labai patiko plaukti kateriu. Hidro parke irgi buvo labai smagu. Maudynės jūroje, kurių buvau labai pasiilgusi, suteikė daug džiaugsmo. Ką jau kalbėti apie vaizdą, orą ir puikią kompaniją! Vilos grožis taip pat nuostabus, o vilos savininkai šilti ir malonūs žmonės. Edita ir Dainorai, Jūs super! Jūsų daromi darbai verti didžiulės padėkos!!! Ačiū labai už nuostabų nuotykį!

Egidijus:
Man labai patiko kelionė. Skrydis lėktuvu nebuvo toks baisus, kaip aš įsivaizdavau. Nuvykus į Maljorką sužavėjo visų nuoširdus bendravimas. Pamačiau palmes…. Jos nerealios! Viskas buvo taip nuostabu – jūra, uolos, kalnai, senamiestis ir mažasis mano draugas Šarūnas. AČIŪ už galimybę tai pamatyti ir pajausti. P. s. Norėčiau visa tai kaip kokį filmą atsukti atgal…

Adas:

(berniukas pasakojo mamai): Labai labai smagu. Patiko labiausiai baseinas. Vandens parkas, jūros bangos. Kad susidraugavau su visais vaikais, jie tapo draugais. Kopti kalnu. Iš pradžių į visas pramogas žiūrėjau atsargiai, bet visos visos pramogos patiko, po kelių minučių. Nu tikrai viskas labai patiko. Labai smagu buvo. Bet labiausia baseinas.

Ado mama:

Na, o aš labai noriu tarti didelį AČIŪ JUMS ir JŪSŲ KOMANDAI!!!! Kad kartu su sūnum galėjau turėti tokias atostogas! Ačiū, kad galėjau šildytis saulėje, mirkti sūriame vandenyje, pamatyti plaukiojančias žuvis, verkti ir juoktis gairinant veidą vėjui! Gamtos terapija veikia!!! Pasisėmiau jūros, žemės, kalnų, vėjo energijos. Praėjo savaitė, bet vis dar keistai maloniai jaučiuosi ir niekaip nesuprantu, kad pas mus šalta ir ateina ruduo.

Kaip visuomet patį didžiausią padėkos žodį norime tarti Jurgai ir Fredrik Götlund.
Esame tikri, kad Jūsų dovanojamas dėmesys ir rūpestis turėjo stebuklingą poveikį
kiekvieno vaiko fizinei ir emocinei būsenai, padėjo atgauti jėgas ir suteikė stiprybės.

Nuoširdžiai dėkojame Deborai Morrison už pritaikytas ženklias nuolaidas,
kad galėtume pasigrožėti Palma Aquarium.

Dėkojame Hidro Park Alcudija už galimybę skrieti vandens kalneliais.

Šiltai dėkojame fondo savanorei Santanai, kurios pagalba šį kartą buvo neįkainojama.

Vaikų ir jų artimųjų vardu dėkojame visiems, remiantiems šį projektą.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie šios kelionės sklandaus organizavimo.

Iki kitų susitikimų!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums