Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Švedų dėmesys Lietuvos vaikams

„Rugutė“ džiaugiasi, kad savo kelyje sutinka žmonių, kurie tampa nuolatiniais, ištikimais draugais, vis ištiesiančiais gerumo ranką mažiesiems ligoniukams.

Švedas Bengt Nilsson, jau dvejus metus siunčiantis kalėdines dovanėles Lietuvos vaikams, pernai pakvietęs juos dalyvauti Švedijoje rengiamoje „Džiaugsmo šventėje“, jau antrus metus iniciavo dar vieną be galo gražią idėją – pinigus, surinktus kasmet vykstančios Šv. Liucijos šventės metu, skirti „Rugutės” fondui.

Šiemet Šv. Liucijos šventė buvo pradėta Kalėdinės švedų kelionės į Lietuvą nuotraukomis ir Bengt Nilsson kalba, kviečiančia nelikti abejingais onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Šventė tęsėsi Šv. Liucijos šventėnuostabiu šviesos šou – į salę įėjo 150 baltai apsirengusių mokinių, nešančių degančias žvakutes. Grojant muzikai, jie formavo skirtingus piešinius iš žvakių šviesų. Vėliau šventė tęsėsi grojant įvairioms dainoms, kurias atliko vietinės mokyklos mokiniai. Šventės pabaigoje mokiniai uždegė žvakeles už Lietuvos vaikus.

Šventės metu surinkti pinigai – 14597,07 Lt – jau pasiekė „Rugutės“ fondą.

Nuoširdžiai dėkojame Bengt Nilsson ir jo šeimai, mokytojai Anitai Larrson ir visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo. Mums be galo gera žinoti, kad yra žmonių, dovanojančių mums pačią nuoširdžiausią draugystę ir kuriančių gražias idėjas, virstančias dideliais stebuklais. Ačiū, kad savo širdyse esate kartu su mumis.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums