Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Draugystės tiltas Švedija – Lietuva tęsiamas

Labdaros paramos fondas „Rugutė“ džiaugiasi, kad Draugystės tiltas Švedija – Lietuva tęsiasi. Rudenį atsiuntęs Lietuvos ligoniukams pilną autobusiuką Kalėdinių dovanų, rugpjūčio 7 – ąją Bengt Nilsson kartu su savo šeima, policininku ir vaikų gydytoja pats atvyko į Lietuvą.

Vizito Vilniaus universitetines vaikų ligoninės onkohematologijos skyriuje metu svečiai apžiūrėjo ligoninę, aplankė ligoniukus, kartu su gydytojais aptarė tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

Bengt Nilsson taip pat apsilankė „Rugutės Namuose“, susipažino su šiuo projektu, siūlė idėjas, kaip galėtų prisidėti prie tolimesnio projekto plėtojimo. Vizito metu taip pat buvo aptartos lietuvių ligoniukų dalyvavimo „Džiaugsmo šventėje“ Švedijoje šių metų rugsėjo 28 d. detalės.

Dėkojame Bengt Nilsson už šį vizitą, už nuoširdų domėjimąsi mažaisiais ligoniukais, dar kartą ištiestą gerumo ranką bei vis tvirtesnę draugystę.

Tariame nuoširdų ačiū VULV onkohematoligijos skyriaus vedėjai S. Stankevičienei bei visam personalui už malonų priėmimą.

Esame dėkingi Jonei Šeštakauskaitei už tarpininkavimą bendraujant su draugais iš Švedijos.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums