Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pasaulyje minimas Dosnumo antradienis

Šiandien pasaulyje minimas Dosnumo antradienis (angl. „Giving Tuesday“). Tai pasaulinis dosnumo judėjimas, tradiciškai minimas po Padėkos dienos, Juodojo penktadienio ir Kibernetinio pirmadienio..

Tai diena, kai skatinama pastebėti tą, kuriam būtina pagalba, dalintis tuo ką turime su stokojančiu ar, galbūt, nusišypsoti nepažįstam žmogui. Tai – žmogiškumo, rūpinimosi ir meilės šalia esančiam diena.

Šią diena mes kviečiame pabūti dosniais vaikams, einantiems onkologinės ligos keliu. Onkologinių ligų gydymas yra tarsi mozaika, susidedanti iš daugybės mažų detalių. Pametę nors vieną jos fragmentą, nebegalime pilnai užbaigti mozaikos. Onkologinės ligos gydymo kelyje, jei vaikui laiku nesuteikiami medikamentai, neatliekami tyrimai, išopėja burnytė, išsausėja oda ir pan., kyla trikdžių sėkmingai pasiekti taip laukiamą ligos remisiją.

Nenusipirkta suknelė, eglutei naujas žaisliukas ar blizgantį lėkštė padės užtikrinti šiandien esančių ligoninės palatoje ar dar išgirsiančių onkologinės ligos diagnozę vaikų ateitį. 

Nuotraukoje dviejų metų Neitonas, einantis leukemijos gydymo keliu. Jo rankutėse lipnių klijų nuėmiklis. Siunčiame Neitonui palankaus vėjo!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums