Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame už „Muzikinį linkėjimą“ vaikams!

Saulėtą 2012 m. birželio 6 d. pavakarę Vilniuje, Taikomosios dailės muziejaus salėje, įvyko antrasis paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“ – renginys, kurio metu susijungė nuostabūs muzikos garsai, tikrasis gerumas ir beribė meilė artimui.

Koncerto pradžioje aktorius Dominykas Vaitiekūnas, šiltai pasveikinęs susirinkusią publiką ir pristatęs labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ veiklą, pakvietė vakaro svečius paaukoti lėšų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Beveik dviejų valandų trukmės kelionę po klasikinės ir šiuolaikinės muzikos pasaulį klausytojams dovanojo ansamblis „Vilniaus klarnetai“, styginių kvartetas „Toto“, smuikininkė Dalia Kuznecovaitė, fleitininkė Simona Vaitkevičiūtė, klasikinės gitaros atlikėjai Audrius Šerelis ir Edgar Korčuganov bei pianistės Julija Sadaunykaitė ir Gerūta Griniūtė.

Klausantis kruopščiai parinktų gražiausių J. S. Bach, J. Massenet, F. Chopin, J. Mouquet, E. Morricone, A. Piazzolla ir kitų kompozitorių kūrinių laikas prabėgo nepastebimai. Ypatinga muziejaus salės atmosfera ir virtuoziškai atliekamos muzikos garsai žadino vien tyrus jausmus, iš kurių turbūt pats stipriausias – troškimas, kad sunkiai sergantys vaikai pasveiktų.

Koncerto svečiai onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymo ir gyvenimo kokybei gerinti paaukojo 1100 litų.

Reiškiame didžiulę pagarbą ir dėkingumą jauniesiems atlikėjams
už padovanotą nuostabią muziką, už jų spinduliuojamą gerumą ir siunčiamus linkėjimus fondo „Rugutė“ globojamiems vaikams.

Tariame nuoširdžiausią ačiū klausytojams, paaukojusiems vaikams lėšų.

Iš visos širdies dėkojame paramos koncerto „Muzikinis linkėjimas“ idėjos autorei ir organizatorei Gerūtai Griniūtei bei visiems, kurie padėjo organizuoti renginį.

Tikime, kad mūsų visų drauge išsiųstas muzikinis linkėjimas pasiekė sergančių vaikų širdeles ir suteikė jiems tiek stiprybės, kiek jos reikia kovojant su sunkia liga.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums