Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame už „Muzikinį linkėjimą“ vaikams

Pavasariu nekvepėjusį šeštadienį, būrys jaunų atlikėjų skleidė pavasarinę šilumą Šv. Ignoto bažnyčios rūsio salėje bei dovanojo sergantiems vaikams nuoširdžius ir saulėtus linkėjimus. Jaukios bažnyčios patalpos kūrė pakylėtą nuotaiką, renginio vedėjas pristatė „Rugutės“ fondą, o savo kalba apie džiaugsmą dalintis meile ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems ji reikalinga, susirinkusius svečius pasveikino kunigas Rimas Venckus.

Netrukus bažnyčios skliautus užpildė nuostabūs muzikos garsai – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai atliko W. Stenhammar, A. Skriabino, M. Ravelio, C. Debussy, A. Šnitkės bei kitų kompozitorių kūrinius. Vakaras prabėgo kaip viena akimirka – akimirka, sklidina gerumo, taurumo ir meilės.

Renginio metu svečiai paaukojo 790 Lt onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Tariame ypatingą ačiū renginio organizatoriams ir visiems koncerte dalyvavusiems atlikėjams už nuoširdaus gerumo kupiną vakarą.
Ačiū už muzikos garsus, pasiekusius visų renginio svečių širdis ir nunešusius pavasarinius linkėjimus mažiesiems ligoniukams.

Iš visos širdies dėkojame kunigui Rimui Venckui už atvertas Šv. Ignoto bažnyčios duris, pagalbą organizuojant renginį ir nuolatinį buvimą šalia.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums