Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Mažieji Kapitonai ir vėl keliauja į salą Viduržemio jūroje

Pavasarį penki „Rugutės“ globojami vaikai – Domantas, Justina, Ditas, Alanas ir Agnė bei jų artimieji savaitę ilsėjosi Maljorkoje. Šią pažintinę-poilsinę kelionę vaikams, įveikusiems onkologinę ligą, padovanojo Jurga ir Fredrik, atvėrę savo nuostabios vilos „Can Fanals“ duris.

Pavasarį, sugrįžę iš kelionės, žurnalo „Mažylis“ redaktorei Ievai Elenbergienei pasakojome: „Jau seniai gvildenome mintį, kad turime ne tik atsakingai rūpintis mažaisiais ligoninės pacientais, bet taip pat nepalikti likimo valioje ir remisiją pasiekusių vaikų. Juk tam, kad pasveiktų ir kūnas, ir ligos išsekinta siela, jiems būtinas aktyvus ir pasyvus poilsis, naujos patirtys, džiaugsmingi įspūdžiai, nauji draugai. Įsitempę ir nedrąsūs vaikai vos po kelių nepakartojamų įspūdžių kupinų dienų Maljorkoje tapo laisvi, išdykę, besišypsantys.“

Baigiantis vaikų viešnagei saulėtoje viloje, išgirdome Jurgos ir Fredrik pasiūlymą tęsti šį prasmingą projektą. Netrukus, spalio 3–10 dienomis, jie vėl atvers vilos duris penkiems vaikams ir jų artimiesiems. Atvers duris tam, kad teikiamomis džiugiomis emocijomis, nuoširdžiu rūpesčiu ir meile padėtų vaikų sieloms sveikti.

Širdyje nuolat jausime beribį dėkingumą Jurgai ir Fredrik už vaikų poilsį, naujas patirtis, šypsenas.

Vaikų vardu iš visos širdies dėkojame visiems, remiantiems šį projektą, ir su nekantrumu laukiame antros vaikų grupės įspūdžių.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums