Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame už padovanotą kraują!

Nuo pat ankstaus gegužės 26-osios ryto į „Rugutės namus“ skubėjo geros nuotaikos ir sveikatos nešėjai – ir šeimos su vaikais, ir jaunos poros, ir draugų grupelės. Visus juos čia atvedė tas pats kilnus tikslas – dovanoti savo kraujo.  

Aštuntoji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“, kurią kartu surengė VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ ir fondas „Rugutė“, šįkart sulaukė 32 akcijos dalyvių. Šeši iš jų kraujo duoti negalėjo dėl nustatyto žemo hemoglobino kiekio, tačiau šįkart kraujo donorų sąrašą papildė šaunieji VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojai – net trys iš jų paaukojo savo kraujo! Iš viso šios akcijos metu buvo paimta kraujo iš 29 donorų.  

Dėkojame visiems aštuntosios neatlygintinos kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams! Jūsų nuoširdus tikėjimas dovanojimo galia kuria stebuklus!  

Kaip visuomet, reiškiame nuoširdžią padėką VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.  

Tuos, kurie šios akcijos metu kraujo duoti negalėjo, maloniai kviečiame dalyvauti kitose kraujo donorystės akcijose „Padovanok lašelį“!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums