Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams!

Gruodžio 1 d. „Rugutės namuose“ žiemos pradžią tradiciškai pažymėjo neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“, kurią Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ kartu organizavo devintąjį kartą.  

Ir šįkart akcijos rezultatai džiuginantys: kraujo paaukojo net 45 donorai. Be to, sunkiomis kraujo ligomis sergančių žmonių viltis pasveikti sustiprino 16 potencialių kaulų čiulpų donorų, kurie geranoriškai sutiko, kad jų duomenys būtų įtraukti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Rustė
Skaityti daugiau

Jaučiuosi puikiai. Kadangi nevalgau mėsos, buvau smarkiai prigąsdinta, kad davus kraujo bus labai silpna ir visapusiškai blogai, bet nieko panašaus nenutiko. Procedūra trumpa, skausmo lygiai tiek, kiek duodant kraują iš venos tyrimams, o šioks toks nuovargis praėjo tiesiog gerai išsimiegojus. Užtat žinojimas, kad tas man nieko nekainavęs kraujo maišelis kažkam bus netgi labai vertingas, visus nepatogumus atperka keleriopai. Be to, buvo malonu tiesiog pabendrauti su šiltais ir rūpestingais akcijos organizatoriais.

Pijus ir Margarita
Skaityti daugiau

Jautėmės ir vis dar jaučiamės puikiai, nei silpnumo, nei jokių kitų pokyčių, tiesiog malonu kažką nuveikti naudingo, kas tau pačiam nesukelia visiškai jokių problemų ar sunkumų.

Vaida
Skaityti daugiau

Atvykusi į „Rugutės namų“ kiemą pro langą pamačiau besišypsančius darbuotojus ir pajutau, kad ten tvyro labai nuoširdi atmosfera. Užėjusi į vidų supratau, kad neklydau, nes mane pasitiko labai rūpestingas žmogutis. Tas pats nuteikimas, šilta aplinka, besirūpinantys darbuotojai suteikia tokio tikro įkvėpimo grįžti atgal ir duoti kraujo kitos akcijos metu. Aš niekada labai nesižavėjau adatomis ir jų tikrai prisibijau, bet būdama ten net neturėjau galimybės galvoti apie jas ir jų suteikiamą skausmą, kurio net nebuvo. Nuoširdūs pašnekesiai, pajuokavimai leido pasinerti į šiltą aplinką, kurioje jaučiausi tokia svarbi ir neįkainojama. Atrodė, kad esu tas vienintelis žmogus, kuris gali padėti daugumai žmonių, todėl jaučiausi pakylėtai. Tariu jums didelį ačiū. Aš čia dar sugrįšiu ir ne viena, o su būriu bičiulių, kurie kitą kartą atsives dar daugiau bičiulių ir mes padėsime tiems, kam to labai reikia!.

Indrė
Skaityti daugiau

Kraujo dovanojusi esu ne kartą, tačiau niekur nesulaukiau tokio šilto palaikymo, rūpesčio ir tiek daug dėmesio, kaip kraujo donorystės akcijoje „Padovanok lašelį“. Tą dieną stebėjausi, koks vertingas yra kraujo lašas – jis buvo priimtas su didžiausia meile. Ir nors atėjau duoti, bet gavau daug daugiau – šypseną, kuri ilgai liko veide.

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams už tikrą ir nuoširdų norą padėti. Ačiū Jums už tai, kad dalijatės savo brangiausiu turtu – sveikatą teikiančiais gyvybės lašais.  

Kaip visuomet reiškiame nuoširdžią padėką VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.  

Džiaugiamės, kad iniciatyvos „Būk geras“ organizatoriai antrą kartą palaikė idėją akcijos „Padovanok lašelį“ metu suteikti galimybę užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą, ir kad šią idėją pavyko įgyvendinti.  

Dėkojame Gintarei, kuri, šį kartą negalėdama duoti kraujo, prisidėjo prie akcijos originaliu būdu – kiekvienam atėjusiam, nesvarbu, ar davė jis kraujo, ar ne, ji atliko rankų SPA procedūrą.  

Tuos, kurie šios akcijos metu kraujo duoti negalėjo, maloniai kviečiame dalyvauti kitose kraujo donorystės akcijose „Padovanok lašelį“!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums