Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams!

Gruodžio 3 d. „Rugutės namuose“ netilo šurmulys. Kas vienas, kas su būreliu draugų ar su vaikais, atėjo vedami kilnaus tikslo – dovanoti kraujo.  

Fondo „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ organizuotos septintosios kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ metu kraujo paaukojo 43 donorai. Tie, kurie dar nebuvo užsiregistravę į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą, pasinaudojo puikia proga tai padaryti šios akcijos metu: registrą papildė 27 potencialių kaulų čiulpų donorų pavardės.  

Iš visos širdies dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams už parodytą kilnią iniciatyvą. Jūsų dovanotas kraujas sunkiai sergantiems žmonėms reiškia labai daug – viltį gyventi.  

Džiaugiamės, kad iniciatyvos „Būk geras“ organizatoriai palaikė idėją akcijos „Padovanok lašelį“ metu suteikti galimybę užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą, ir kad šią idėją pavyko įgyvendinti.

Tariame ačiū šauniesiems „Būk geras“ savanoriams Aistei ir Adomui, aiškinusiems apie kaulų čiulpų donavimo ir transplantacijos procedūras bei atsakiusiems į dalyvių klausimus.  

Kaip visuomet, reiškiame nuoširdžią padėką VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams ir savanorėms už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.  

Tuos, kurie šios akcijos metu kraujo duoti negalėjo, maloniai kviečiame dalyvauti kitose kraujo donorystės akcijose „Padovanok lašelį“!

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums