Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame 15-osios akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams

Lapkričio 28 d. „Rugutės namuose“ vyko 15-oji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“. Akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Neatlygintinais kraujo donorais tapo 32 žmonės, dar keli donorais negalėjo tapti dėl įvairių priežasčių.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Agnė
Skaityti daugiau

Kraujo donorystės akcijoje „Padovanok lašelį“ dalyvauju jau ne pirmą kartą ir labai laukiu tų susitikimų, nes man „Rugutės namai“ – stebuklinga vieta, kurioje jautiesi laukiamas, kur susirenka gerumu spinduliuojantys žmonės, kur randu daug šypsenų ir jaukumo. Donorystė čia man įgavo naują prasmę. Labai gera, kai galiu padėti sergantiems

Lina
Skaityti daugiau

„Viskam yra metas ir kiekvienam reikalui tinkamas laikas po dangumi,“ – sakoma Biblijoje. Jau ne metus ir ne dvejus sukosi mintis, kad noriu tapti kraujo donore. Bet vis atsirasdavo priežasčių, kodėl ne: nespėju, nežinau kur, sergu, veikiu ką kita. Tačiau vis tiek ateina diena, kai supranti, kad ne tik tavimi kiti turi pasirūpinti, bet ir pats gali padėti kažkam. Šeimą ištikusios dažnos operacijos ir draugai donorai buvo tos priežastys, dėl kurių vieną dieną tiesiog neliko abejonių, kad jau metas atiduoti skolą tiems nepažįstamiems (nors ir ne tiesiogiai), kurie kažkada nebuvo abejingi. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ organizuotoje akcijoje ir išpildžiau savo seną norą-pareigą. Tikiu, kad tai taps gražia tradicija. Viena ar dvi paaukotos Jūsų laiko valandos kažkam gali padovanoti visą gyvenimą.

Vytautas
Skaityti daugiau

Kraujo daviau pirmą kartą. Jaudinausi, nes nežinojau, kaip viskas bus. Nebuvo ko jaudintis, nes nieko baisaus neatsitiko, o padariau gerą darbą, atsiliepiau į kilnią žmonių iniciatyvą ir tikiu, kad kažkam padėjau. Būtinai ateisiu ir kitais metais! Ateikite ir jūs.

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos dalyviams už jų gerumą, teikiantį vilties.

Nuoširdžiai dėkojame VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.

Ačiū fondo savanorėms Justinai ir Lyrai už pagalbą donorams.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums