Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame 16-osios akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams

Gegužės 21 d. „Rugutės namuose“ vyko 16-oji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“. Akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Neatlygintinais kraujo donorais tapo 22 žmogus. Keli žmonės dėl įvairių priežasčių šį kartą negalėjo dovanoti kraujo.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Linas
Skaityti daugiau

Džiaugiuosi, kad po ilgokos pertraukos vėl galėjau dovanoti kraujo. Išbandžiau programėlę „Mano kraujas“. Ji ne tik primena, kada galima tapti donoru, leidžia stebėti, paaukoto kraujo kelią. Dabar žinau, kad tą šeštadienį mano padovanotas kraujas jau kažkam padėjo sveikti. Išbandykite šią programėlę!

Indrė
Skaityti daugiau

Vienintelė baimė, kurią vijau, paslapčia po stalu laikydama sugniaužtus kumštelius – kad bus per mažai hemoglobino ir negalėsiu donuoti. Ir tik gavusi „palaiminimą“ atsikvėpiau. Buvo gera matyti, kaip lengva dalintis laime ir dėkingumu: Tu – man, o aš – Tau... Ačiū už šiltą priėmimą ir iki kito karto!

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos dalyviams už jų gerumą, teikiantį vilties.

Nuoširdžiai dėkojame VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams ir jaunosioms savanorėms už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.

Ačiū fondo savanoriams Linui, Eglei, Justinai ir Lyrai už pagalbą donorams.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums