Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame 14-osios akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams

Birželio 6 d. „Rugutės namuose“ vyko 14-oji neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“. Akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Neatlygintinais kraujo donorais tapo 31 žmogus, o 5 iš jų kraują davė pirmą kartą.

Liepos 3 dieną (penktadienį), 18.30 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius) paramos koncerto „Muzikinis linkėjimas“ metu bus rodomas trumpas reportažas apie kraujo donorystės akciją „Padovanok lašelį“. Koncertas bus transliuojamas tiesiogiai LRT KULTŪRĄ ir LRT KLASIKĄ. Visi koncerto žiūrovai ir klausytojai turės galimybę paaukoti labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, globojančiam onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Deimantė
Skaityti daugiau

Labai džiaugiuosi galėdama prisidėti prie šios gražios ir prasmingos akcijos! Visa šeima dalyvaujame šioje akcijoje ir tai jau tapo šeimos tradicija, todėl tikiu, kad užaugusio sūnaus nereikės nė skatinti prisidėti prie kraujo aukojimo ligonėliams.

Lija
Skaityti daugiau

Galiu pasakyti, kad būti kraujo donoru, mano manymu, yra kiekvieno piliečio pareiga, nors dalinamės savo krauju savo valia. Reikia ugdyti žmonių norą padėti vieni kitiems. Neatlygintinai. Nes mums tai nieko nekainuoja, o kažkam, kas laukia to kraujo, kuris, pasikartosiu, mums nekainuoja nieko, tai gali kainuoti gyvybę... Įspūdžiai apie akcija? Nežinau net, ką pasakyti. Mane visada priima maloniai, kai ateinu į Nacionalinį kraujo centrą. Teiraujamasi, kaip jaučiuosi, manimi rūpinamasi visą procedūros laiką. Šį kartą buvo lygiai taip pat. Pats didžiausias malonumas šiais laikais – išgirsti „ačiū“, kuris eina iš širdies…

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos dalyviams už jų gerumą, teikiantį vilties.

Nuoširdžiai dėkojame VšĮ Nacionalinis kraujo centras darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.

Ačiū fondo savanorėms Eglei ir Lyrai už rūpestį donorais.

Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums