Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Daugiau paieškos rezultatų...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Burnos priežiūra gydymo metu

„Rugutės“ fondo veikloje susiduriame su daug žmonių, be kurių pagalbos mes negalėtume padėti su onkologinėmis ligomis kovojantiems vaikams ir jų šeimoms. Laikui bėgant ta pagalba neretai perauga į gražią draugystę, grindžiamą bendra patirtimi, bendru problemų matymu, o svarbiausia – abipusiu pasitikėjimu.
 
Viena iš tokių be galo brangių draugų yra nuostabi vaikų odontologė Vitalija Tučė. Vitalija nuolat dalinasi savo žiniomis, o praėjusį rudenį net parengė rekomendacijas apie burnos priežiūros priemones. Už šias rekomendacijas esame dėkingi ir mes, ir mažųjų pacientų tėvai. O prieš kelias dienas sulaukėme siuntinio, kuriame radome dar nebandytus medikamentus. Net neabejojame, kad tai bus dar vienas būdas, kuris padės efektyviai gydyti vaikų burnose kilusias opas ir malšinti skausmus.
 
Siuntinyje dar radome visus mus sušildžiusį Vitalijos laišką: „Ačiū visai „Rugutės“ šeimai! Iš jūsų mokomės pastabumo, meilės ir rūpinimosi tais, kurie šalia, kuriems dabar sunku. Jūsų darbas sunkus ir pasiaukojantis, bet sušildo ir įkvepia šimtus kitų gerų darbų. Labai noriu būti šalia ir savo jėgomis padėti vaikams, ačiū jums už draugystę ir tą galimybę“.
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums