Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Gerumas iš Tekančios saulės šalies

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
„Rugutę“ ir sergančius vaikus vėl šildo jaudinantis gerumas iš Tekančios saulės šalies! Japonijos ambasadoriaus žmona Yuko Yamasaki ne tik tiesia tiltą tarp Lietuvos ir Japonijos, tačiau vėl ir vėl pačiu nuoširdžiausiu rūpestingumu apgaubia sergančius vaikus.
 
Puslapyje Lino-Furoshiki galite susipažinti su Furoshiki, jų įsigyti ir taip padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.
 
Tariame AČIŪ Astai už parinktus audinius, ypatingą meilę linui ir Japonijai. Ačiū visiems už pagalbą įgyvendinant šį projektą.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.