Saulėtą liepos 7 dienos rytą pasukome link Saldutiškio (Utenos raj.), kur netrukus turėjo prasidėti penktasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu!“. Renginiui prasidėjus sveikinimo žodį
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“
Daugiau paieškos rezultatų...

Saulėtą liepos 7 dienos rytą pasukome link Saldutiškio (Utenos raj.), kur netrukus turėjo prasidėti penktasis